Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Miejsce, gdzie nowoczesna edukacja spotyka się z możliwościami uczestniczenia w szerokim wachlarzu opcji. Platforma ZaprogramowaniGO powstała dzięki współpracy dwóch znanych w kraju szkół Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl. W ten sposób udostępniamy dzieciom i młodzieży szereg najlepszych opcji na rozwój, na miarę XXI wieku.

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Zajęcia w ZaprogramowaniGO to szereg najlepszych kursów programowania, elektroniki, tworzenia gier, grafiki i montażu filmowego, spośród których nie musisz wybierać. Jeżeli tylko masz czas i dużo chęci do wszechstronnego rozwoju, możesz brać udział w każdym kursie, jaki Ci się spodoba. Niezależnie od ilości wybranych kursów i godzin spędzonych na nauce z ZaprogramowaniGO, płacisz zawsze ten sam, niski abonament.

Zajęcia przez Internet

Biorąc udział w zajęciach na naszej platformie edukacyjnej, uczysz się poprzez Internet. Jeżeli tylko masz dostęp do sieci i odpowiedniego urządzenia mogącego z niej korzystać może zanurzyć się w świat cyfrowego rozwoju. Jest to świetna opcja dla wszystkich, którzy z powodu miejsca zamieszkania czy innych trudności mają problem z dojazdami na odbywające się w większych miastach stacjonarne warsztaty.

Lekcje na żywo

Nauka online nie musi być wcześniej nagrywanymi wykładami i samouczkami. Nasze zajęcia na platformie ZaprogramowaniGO to w 100% lekcje na żywo. Logujesz się do wirtualnej klasy, gdzie czekają na ciebie tak samo żądni wiedzy rówieśnicy oraz wykładowcy. Mają oni na celu przekazywać najistotniejsze informacje, pomagać w projektach, odpowiadać na pytania i zapewnić wyjątkowo efektywny rozwój wszystkim słuchaczom.

Nauka przez zabawę

Nauka nie może kojarzyć się z nudą, męczącą teorią i nauką pustych definicji. Żeby zrozumieć, jak coś działa, jak zrobić by działało i cieszyć się tym, trzeba wziąć sprawę w swoje ręce i po prostu próbować. Kursy w ZaprogramowaniGO niezależnie od tematyki, to okrojona do minimum teoria na rzecz poznawania nowych umiejętności i możliwości poprzez praktykę.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…