Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

A pasja nie tylko łączy, ale i daje nowe możliwości. W przypadku programowania to możliwości tworzenia lepszego dziś, jak i jutra. Warsztaty programowania dla dzieci w Kielcach, dzięki pasji wykładowców stają się nowym doświadczeniem, które rozbudza zainteresowanie kolejnego pokolenia. Pokolenia koderów, informatyków, specjalistów, którzy z pasją podejdą do kolejnych wyzwań, jakie przyniesie przyszłość. Kurs programowania dla dzieci daje im szansę już od najmłodszych lat odnaleźć kierunek, w którym będą chcieli łączyć przyszłą karierę.

O nas

Technologie przyszłości


Stawiamy na rozwój przyszłego pokolenia, które nie tylko będzie umiało poruszać się w świecie dzisiejszych technologii, ale też chętnie będą poznawać kolejne rozwiązania w następnych dekadach. Kurs programowania dla dzieci sprawia, że staną się nie tylko użytkownikami, ale i twórcami nowych możliwości. Jest to jedna z najważniejszych i pożądanych umiejętności na rynku pracy, gwarantująca ciekawy i dobrze opłacany zawód. To właśnie dzięki młodym adeptom programowania uczęszczającym na zajęcia dodatkowe dla dzieci w naszej szkole, przyszłość rozpoczyna się już dziś.

Nasz cel


Dążymy do tego, aby jak najwięcej młodych poznało podstawy kodowania już dziś. Nauka programowania dla dzieci i młodzieży w Kielcach kreują nową, przyszłą kadrę specjalistów. My staramy się, aby byli oni wszechstronnie przygotowani, zarówno do obsługi i tworzenia znanych nam już rozwiązań, jak i poznawania przyszłych możliwości. Zajęcia komputerowe dla dzieci to sposób, aby programowanie stało się zarówno ich pasją, jak i sposobem na satysfakcjonujące zajęcie w przyszłości.

Dlaczego my?


Warto zainwestować w przyszłość swoich najbliższych, w taki sposób, aby mieć pewność, że są oni kierowani przez najlepszy w swoim fachu, doświadczony zespół. Taka jest właśnie kadra wykładowców zaprogramowani.com. Organizujemy kurs programowania dla dzieci, po to, by dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą. Gwarantujemy najlepszy możliwy tok nauki oraz certyfikat ukończenia kursu zaświadczający przyswojenie materiału.