Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Warsztaty programowania dla dzieci w Kielcach są organizowane w przystosowanych do tego salach, zaopatrzonych niezbędny sprzęt. Oczywiście, jeżeli słuchacz zechce, może korzystać ze swojego, ale nie jest to przymus.

Zajęcia komputerowe dla dzieci, to między innymi nauka języków programowania, a te znów to niemalże zawsze potrzeba rozumienia zwrotów w języku angielskim. Z tego też powodu na naszych lekcjach, dzieci nie tylko poznają podstawy kodowania, ale także język angielski.

Zajęcia rozpoczynają się i trwają w systemie semestralnym, będąc świetną alternatywą dla innych zajęć pozalekcyjnych.

Tak. Wtedy dołożymy wszelkich starań, żeby słuchacz jak najszybciej opanował wcześniejszy materiał i mógł rozpocząć naukę z pozostałymi uczestnikami. Programowanie dla dzieci ma optymalne tempo, aby mogły nauczyć się go wszyscy słuchacze, stąd jest możliwość dogonienia grupy.

Nasz kurs programowania dla młodzieży i dzieci to kursy przystosowane do wieku i potrzeb. Aby uczestnicy mieli możliwość zarówno opanować materiał, jak i spróbować pracy w grupie, jaka jest wymagana w późniejszym zawodzie, klasy to 5 -12 uczniów.

Zdecydowanie jest to umiejętność potrzebna programiście. Rynek gier to olbrzymie imperium, które wchodzi z impetem do innych branż. Gry stają się nośnikiem reklam, czy ważnym elementem biznesu. Zajęcia komputerowe dla dzieci w Kielcach to nauka podstawowych języków potrzebnym dzieciom do rozpoczęcia przygody z tworzeniem gier (np. Java). Nauka dla dziecka tego typu umiejętności jest przyjemnością, a nie obowiązkiem.